Parašykite mums

Folija nagams

Ir kas gyvenime būtų pagalvojęs, jog foliją, kurią esame įpratę naudoti buityje, kažkada pritaikysime gelinių nagų srityje? Turbūt būtume pasukioję pirštu prie smilkinio, tačiau šiuolaikinėje grožio industrijoje folija puikiai atrado savo vietą – ji naudojama ne tik menui kurti, bet ir jam tinkamai, veiksmingai pašalinti. Tad folija nagams gali ...
Ir kas gyvenime būtų pagalvojęs, jog foliją, kurią esame įpratę naudoti buityje, kažkada pritaikysime gelinių nagų srityje? Turbūt būtume pasukioję pirštu prie smilkinio, tačiau šiuolaikinėje grožio industrijoje folija puikiai atrado savo vietą – ji naudojama ne tik menui kurti, bet ir jam tinkamai, veiksmingai pašalinti. Tad folija nagams gali būti naudojama dvejopai – nagų dekoravimui ir kaip priemonė patogiam ir efektyviam gelio lako nuėmimui.
 
Palyginus su kitomis nagų puošybos priemonėmis folija, skirta nagų dekoravimui – tikrai naujiena, todėl jei mėgstate žėrinčius nagus, turite tai išbandyti! Patepkite nagus specialiai tam skirtais klijais ar geliu ir prispauskite folijos gabaliuką, tuomet kiek luktelėkite ir nuplėškite foliją. Vuolią! Taip paprastai nagas pasidengia Jūsų pasirinkta folijos spalva. Tad jeigu norite išsiskirti – folija padės Jums  to pasiekti!
 
Sidabrinė, auksinė, bronzinė nagų folija dekoravimui – išsirinkite spalvą tokią, kokia tik Jums patinka! Akį rėžiančios, blizgios spalvos, puiki spalvų kokybė, lengvas padengimas ir pribloškiantis dekoras! Šios, dekoravimui skirtos nagų folijos yra plonos, itin gerai prilimpančios, jas galima įspausti į lipnų sluoksnį ir staigiu judesiu palaikius 2 sekundes nuplėšti. Taip pat folijas galite naudoti kaip dizaino elementą ant išpieštų plonų linijų ar jau sukurto dizaino. Nepamirškite, kad nagą padengus folija reikia apsaugoti viršutiniu lako sluoksniu Top Coat.
 
Antrasis folijos panaudojimo būdas – pagalba geliniui nagų lakui nuimti. Folijos lapeliai su vatos tamponėliais skirti kur kas patogesniam ir efektyvesniam gelio lako nuėmimui.
 
Gelinio nagų lako nuėmimo eiga:

1. vatos diskelius suvilgykite nagų lako valiklyje;
2. uždėkite ant nagų ir apvyniokite su folija;
3. palaukite apie 10–15 min. ir nuimkite foliją;
4. medinio pagaliuko pagalba nuimkite atšokusį gelinį laką;
5. su dilde pašalinkite likučius ir paruoškite nagus manikiūrui!

Plačiau
Rodoma 1 - 2 iš 2 prekių

Folija nagams

Naujos prekės

Žymos: