Gelinio lakavimo rinkiniai

Gelinių nagų lakų yra pačių įvairiausių spalvų – nuo šiltų, pastelinių iki rėkiančių, šaltų atspalvių, ką jau bekalbėti apie gausią priemonių paletę, kurių pagalba galie susikurti unikalų nagų dizainą. Šie nagų lakai, lygiai tokie pat, kaip paprasti, tačiau turi apsaugą ir yra su aplikatoriumi, be to, džiovinami su LED lempa per 15, 30, 45 ar 60...
Gelinių nagų lakų yra pačių įvairiausių spalvų – nuo šiltų, pastelinių iki rėkiančių, šaltų atspalvių, ką jau bekalbėti apie gausią priemonių paletę, kurių pagalba galie susikurti unikalų nagų dizainą. Šie nagų lakai, lygiai tokie pat, kaip paprasti, tačiau turi apsaugą ir yra su aplikatoriumi, be to, džiovinami su LED lempa per 15, 30, 45 ar 60 sekundžių. Ilgalaikis nagų lakavimas yra labai universalus, suteikia nagams ilgalaikę spalvą, tinka naudoti natūralių nagų patobulinimui. Gelinis lakavimas be lūžinėjimų ar įtrūkimų laikosi iki 3 savaičių. Kad galėtumėte džiaugtis tobula rankų ir išpuoselėtų, sveikų bei estetiškų nagų išvaizda, Jums reikės šiek tiek kantrybės, praktikos ir reikiamų priemonių. Gelinio lakavimo rinkinys – puikus pasirinkimas, kurio dėka ne tik galėsite pasidaryti gelinį nagų lakavimą ar visas reikalingas priemones turėsite vienoje vietoje, bet ir sutaupysite, nes visi kartu – pigiau!

Gelinio lakavimo rinkinys, tai gera investicija kiekvienai – Jums nereikės rūpintis ir ieškoti atskirų produktų, skaityti begalės aprašymų, atsiliepimų apie prekinius ženklus, jų tiekiamą produkciją, kokybę, naudojimą ir kt. Sudėjome būtinus ir kokybiškus produktus į gelinio lakavimo rinkinį, tad sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų!

Gelinio lakavimo rinkinys – tai įvairiaspalvė spalvų paletė, geliniai nagų lakai tiesiog nepalieka abejingų! Inovatyvios, tausojančios nago plokštelę formulės gelinis lakas, tai ne tik puikiu sukibimu pasižyminčios, žvilgsnį patraukiančios spalvos, bet ir ypatingas žvilgesys. Pakanka tik dviejų sluoksnių sodriai spalvai išgauti. Taip pat nenuteka ant nago odelių, tobula konsistencija, o polimerizuojant nesiraukšlėja net ir tepant storesniu sluoksniu.

Ilgalaikio lakavimo rinkiniai – patogu ir vienoje vietoje, be to, pigiau ir nereikia papildomai rūpintis, ieškoti. Dažnai gelinio lakavimo rinkiniams taikomos įvairios akcijos, tad elektroninėje parduotuvėje visad rasite sau priimtiną ir palankų pasiūlymą!

Plačiau
Rodoma 1 - 12 iš 12 prekių

Gelinio lakavimo rinkiniai