Parašykite mums

Vienfazis gelinis lakas

Vienfazinis gelinis lakas – tai tikra revoliucija nagų lakų pasaulyje! Kuo jis toks ypatingas? Vienfazinis gelinis nagų lakas ne tik maitina ir stiprina Jūsų nagus, bet ir padeda atsinaujinti nago plokštelei. Dabar, naujos technologijos dėka, norint atlikti gelinį manikiūrą nebereikia naudoti specialaus pagrindo ir viršutinio nagų lako sluoksni...

Vienfazinis gelinis lakas – tai tikra revoliucija nagų lakų pasaulyje! Kuo jis toks ypatingas? Vienfazinis gelinis nagų lakas ne tik maitina ir stiprina Jūsų nagus, bet ir padeda atsinaujinti nago plokštelei. Dabar, naujos technologijos dėka, norint atlikti gelinį manikiūrą nebereikia naudoti specialaus pagrindo ir viršutinio nagų lako sluoksnio,  vadinasi, sutaupysite, o poveikis bus stulbinantis! Unikalus, net 14 dienų išliekantis efektas – išpuoselėti ir stiprūs nagai, kiekvienos moters vizitinė kortelė!

Turėti sveikus, gundančius nagus gali kiekviena ir tam nereikia įvairiausių papildomų nagų lakų – tai ne tik praktiška, bet ir veiksminga. Vienfazio gelinio lako naudojimas itin paprastas, nulakavus nagus geliniu laku su spalva pirmąjį sluoksnį po LED lempa laikykite 60 sekundžių, tuomet lakuokite antrą kartą ir laikykite 120 sekundžių. Ir viskas – 2 sluoksniai, keletas minučių, o Jūsų nagai atrodo nepriekaištingai!

Vienfazinis gelinis lakas nepalieka lipnaus sluoksnio, būdingo įprastiems geliniams lakams, todėl papildomai jo valyti nereikia. 1 žingsnio gelinis manikiūras, o išlieka netgi 14 dienų! Vienfazis gelis sulaukė didelio dėmesio ir puikių atsiliepimų tarp unikalių ir savimi besirūpinančių klienčių. Nagų priežiūra dar nebuvo tokia paprasta, praktiška ir veiksminga!

Vienfaziai geliniai lakai – įsigykite ir įsitikinkite jų efektyvumu, puoselėkite savo rankų grožį! Nauja technologija ne tik apsaugos Jūsų nagus, bet ir prisotins juos naudingomis ir nagui reikalingomis medžiagomis bei atnaujins nago plokštelę ją sustiprindamas! Džiaugsitės sveikais, bet kartu ir gundančiais nagais – jauskitės užtikrintai, kaip niekad!

Plačiau
Rodoma 1 - 2 iš 2 prekių

Vienfazis gelinis lakas

Naujos prekės

Žymos: