Nagų dailės pavyzdžiai

Nagų dekoravimas išlieka vis dar populiarus. Dizainams atlikti naudojami ne tik geliniai lakai, bet ir geliniai dažai, akriliniai dažai, įvairūs lipdukai, folijos ir kitos priemonės, priklausomai nuo pasirinktos technikos ir kokį efektą norime gauti. Visos norime išsiskirti tobulu manikiūru, o jeigu jau viskas išbandyta? Jeigu pristigote idėjų nagų dekorui, tuomet šioje galerijoje galite rasti įkvepiančius, originalius nagų lakavimo pavyzdžius. Kai jau tiek visko išbandyta – geriau negali būti! Dalinamės nagų dailės pavyzdžiais!

Nagų dailės pavyzdžiuose pateikiame spalvingas, žaismingas, elegantiškas, šmaikščias ir subtilias manikiūro ir pedikiūro idėjas, įvairiomis priemonėmis dekoruotus dizainus, kurie atspindi karščiausias sezono tendencijas! Kaip puikų pavyzdį galime pateikti Swarovski, kurie net paprasčiausią nagų dizainą gali paversti išskirtiniu kūriniu. Mūsų siūlomi gelio lakai pasižymi puikiu sukibimu, sodria spalva ir ypatingu žvilgesiu išliekančiu iki 3 savaičių. Dažniausiai pakanka dviejų sluoksnių ryškiai ir sodriai spalvai išgauti – pasinaudokite vaizduote ir kurkite!

Dar vienas itin mėgiamas pavyzdys – nagų blizgučiai. Tereikia įtrinti pigmentą į lipnų sluoksnį arba užberti ant nago, kaip akcentą – liksite pakerėtos magiško efekto! Be to, vienu metu galite panaudoti kelias blizgučių spalvas ir Jūsų nagų žavesiui neatsispirs nei vienas!

Norint, jog nagų būklė išliktų kuo mažiau pažeista, sveika – privaloma naudoti tik profesionalias priemones, taip pat, jei nieko neišmanote apie šią sritį, nelupinėkite nagų pačios!

Atraskite dar daugiau originalių nagų dailės efektų, kurie kasdienišką nagų dizainą, pavers šokiruojančiu ir pritraukiančiu dėmesį! Nagų lakavimo pavyzdžiai įkvėps ir suteiks naujo peno kurti! Ne tik semkitės idėjų, bet ir pačios dalinkitės savo darbais, gal tai taps naujais ir unikaliais nagų dailės pavyzdžiais bendramintėms!

sincer salon širdelė sincero salon black white sincer salon dailė sincer salon nagai sincer salon sincero salon heart sincero salon green sincero salon classic sincer salon orage sincer salon sexy red