Parašykite mums

Led lempa nagams

Moters grožis, tai iš smulkmenų susidaranti visuma, kuri nelieka nepastebėta aplinkinių. Tad visai nenuostabu, jog sveika ir išpuoselėta rankų oda ir prižiūrėti, tvirti nagai dažnai laikomi moters vizitine kortele. Nagų ilgalaikis gelinis lakavimas – tikra revoliucija šiuolaikinėje grožio industrijoje! Tai išsigelbėjimas visoms moterims, kurios...

Moters grožis, tai iš smulkmenų susidaranti visuma, kuri nelieka nepastebėta aplinkinių. Tad visai nenuostabu, jog sveika ir išpuoselėta rankų oda ir prižiūrėti, tvirti nagai dažnai laikomi moters vizitine kortele. Nagų ilgalaikis gelinis lakavimas – tikra revoliucija šiuolaikinėje grožio industrijoje! Tai išsigelbėjimas visoms moterims, kurios negali pasigirti tvirtais, sveikais ir dailiais nagais. Visgi, norint kiekvieną dieną džiaugtis išpuoselėtų nagų grožiu, būtinos ir profesionalios, kokybiškos ir patikrintos priemonės, o viena svarbiausia priemonė, be kurios neįsivaizduojamas gelinis lakavimas – LED lempa nagams.

LED lempa nagams – ilgaamžė ir stilinga, puikiai tinkanti ne tik manikiūrui, bet ir pedikiūrui, kadangi turi papildomas kojeles. Erdvi, patogi, tinkanti džiovinti gelį ar gelinį laką ant 5 pirštų nagų vienu metu. Akivaizdu, kad LED lempa nagams, tai išskirtinės kokybės prietaisas, kurio pagalba galėsite itin greitai ir kokybiškai polimerizuoti gelius, gelio lakus bei kitus produktus, stingstančius LED spinduliuose. Veikimo trukmės sensoriai leidžia pasirinkti norimą veikimo trukmę: 15, 30, 45 ar 60 sekundžių. Led lempa nagams įsijungia automatiškai, įdėjus ranką ar pėdą.

LED lempa nagams naudojama ypač paprastai: paspaudę sensorinį mygtuką, pasirinkite reikiamą produkto stingdymo trukmę – 15, 30, 45 ar 60 sekundžių. Tuomet įdėkite ranką arba pėdą į nagų lempą. Suveikus LED lempoje esančiam davikliui, lempa pradės veikti, o veikimo laiką galite stebėti lempos viršuje esančiame displėjuje. Laikui pasibaigus ir lempai išsijungus, galite atsargiai išimti ranką arba pėdą.

LED/UV lempa nagams skirta džiovinti visų tipų gelinius lakus, gelius, vienfazius gelinius lakus ir kitus produktus. LED technologijos dėka džiovinimo laikas sutrumpėja dvigubai, o dėl magnetais pritvirtino pagrindo, ši funkcionali lempa puikiai tinka pedikiūrui – tereikia nuimti viršutinę dalį bei gaubtą. Magnetais tvirtinamos dalys yra itin patogios naudojimui, nes jas lengva prižiūrėti: atskirti ir išvalyti.

Siūlome įsigyti tik kokybiškus ir pačių išbandytus produktus, tad galime Jums garantuoti parduodamų prekių ilgaamžiškumą ir patikimumą! LED lempa nagams – tai sertifikuotas prietaisas, kuriam suteikiame 1 metų garantiją. Skirkite daugiau laiko sau ir pasirūpinkite nagų estetiniu vaizdu. Grožiu spinduliuojanti moteris – savimi pasitikinti moteris, o juk iš detalių mus ir vertina aplinka!

Plačiau
Rodoma 1 - 1 iš 1 prekės

Led lempa nagams

Naujos prekės

Žymos: