Parašykite mums

Chromaflakes pigmentai

Pristatome Chromaflakes pigmentus - tai novatoriškas būdas kurti naujus dizainus, unikalius sprendimus nagų dekoro srityje. Gryni, koncentruoti pigmentai įsilieja į įvairius nagų lako atspalvius ir taip sukuria nepakartojamus efektus ir nagų dizainus. Vienu metu galima naudoti keletą spalvų ir išgauti išskirtinius derinius. Tobulinkite ir keisk...

Pristatome Chromaflakes pigmentus - tai novatoriškas būdas kurti naujus dizainus, unikalius sprendimus nagų dekoro srityje. Gryni, koncentruoti pigmentai įsilieja į įvairius nagų lako atspalvius ir taip sukuria nepakartojamus efektus ir nagų dizainus. Vienu metu galima naudoti keletą spalvų ir išgauti išskirtinius derinius. Tobulinkite ir keiskite nagų lako atspalvius tiesiog įmaišydamos į juos pasirinktos spalvos pigmentus. Paprasta ir originalu!

Chromaflakes pigmentai, tai lengvos, kaip oras ir smulkios it dulkės, neapsakomų atspalvių, įvairių dydžių dalelytės. Kiekvienas elementas, dengtas persimainančiomis spalvomis, kurių dėka galima sukurti įmantriausius dizainus ir dailę. Blizgučiai nagams gali būti įtrinami į lipnų sluoksnį ar tiesiog užberti kaip dizaino akcentas. Taip pat gali būti įliejami į gelį – negalėsite atsistebėti giluminiu, žėrinčiu efektu! Žiūrėdamos vis kitu kampu atrasite vis naujus, magiškus atspalvius.

Pigmentais nesunku naudotis, ši technologija nepaliks abejingų nei patyrusių meistrų, nei pradedančiųjų ar prijaučiančių, tiesiog pasitelkite vaizduotę ir kibkite į atradimų kupinus nagų dailės darbus! www.nagai24.lt nori, kad kiekviena atrastumėte savąją gražių, prižiūrėtų rankų ir išpuoselėtų nagų formulę, todėl nuolat asortimentą papildome naujais, kokybiškais, stebinančiais ir išsiskiriančiais produktais rinkoje. Tad kiekvieną iš Jūsų kviečiame išmėginti blizgučius nagams ir paįvairinti savo kuriamą nagų dizainą užburiančiomis spalvomis ir neišbandytomis formomis!

Plačiau