Parašykite mums

Nebeturime

NA0035

Nauja


Trumpos žnyplutės "Staleks" odelėms, 5mm (NS-50-5)

20,00 €

Plačiau

Informacija

Super mini žnyplutės kutikulai ir odelėms kirpti. Smulkiais ašmenimis (5 mm). Tai mažiausi galimi žnyplučių ašmenys. Skirtos kutikulos ir sukietėjusių odelių šalinimui. Tai populiariausias žnyplučių modelis Europoje! Žnyplutės pagamintos iš nerūdijančio chirurginio plieno, kuris neoksiduoja dezinfekcijos metu bei pasižymi ypatingu patvarumu. Žnyplutės yra pagaląstos rankiniu būdu kvalifikuotų STALEKS specialistų. Laikantis instrumento naudojimo rekomendacijų, žnyplučių galąsti nereikės 3-5 metus. STALEKS įrankiai nepriekaištingai tiksliai atliks savo funkciją ir užtikrins aukštą paslaugų kokybę. Ašmenys 5mm Įrankis 102 ± 2mm
Super mini žnyplutės kutikulai ir odelėms kirpti. Smulkiais ašmenimis (5 mm). Tai mažiausi galimi žnyplučių ašmenys. Skirtos kutikulos ir sukietėjusių odelių šalinimui. Tai populiariausias žnyplučių modelis Europoje!
Žnyplutės pagamintos iš nerūdijančio chirurginio plieno, kuris  neoksiduoja dezinfekcijos metu bei pasižymi ypatingu patvarumu. Žnyplutės yra pagaląstos rankiniu būdu kvalifikuotų STALEKS specialistų.  Laikantis instrumento naudojimo rekomendacijų, žnyplučių galąsti nereikės 3-5 metus.
STALEKS įrankiai nepriekaištingai tiksliai atliks savo funkciją ir užtikrins aukštą paslaugų kokybę.
Ašmenys 5mm

Įrankis 102 ± 2mm

Atsiliepimai

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Trumpos žnyplutės "Staleks" odelėms, 5mm (NS-50-5)

Trumpos žnyplutės "Staleks" odelėms, 5mm (NS-50-5)

10 kitų prekių toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: