HKAVAL11

Nauja

Natūralus eterinis aliejus "PharmaOil" rozmarinų, 10ml

4,59 €

Plačiau

Informacija

Rozmarinų eterinis aliejus (Ispanija)

Rozmarinų eterinis aliejus gaunamas iš nedidelių žydinčių krūmelių, augančių pietų kraštuose. Kvapas aštrus, medžio ir žolės su kamparo nata. Antiseptikas, rekomenduojamas kaip profilaktinė priemonė, esant peršalimams, apsisaugant nuo infekcijų. Stiprus stimuliatorius, gerinantis kraujotaką. Patartinas, esant pervargimui, apatijai, depresijai, nerviniam išsekimui. Atpalaiduoja raumenis, mažina raumenų skausmus. Rozmarinas gali būti ir dezinfekcinė priemonė, todėl juo praturtinami burnos skalavimo skysčiai, nes natūraliai panaikina blogą burnos kvapą. Naudojamas kaip oro gaiviklis, neutralizuoja bakterijas.

Naudojimo būdai:

Vonia
5-10 lašų eterinio aliejaus įlašinkite į nedidelį kiekį pieno, druskos ar vonios putų ir supilkite į paruoštą vandenį, arba pasirinktą aliejų tiesiog įlašinkite į vandenį, kuriame maudysitės.

Plaštakų ir pėdų vonelės
Ruoškite taip pat, kaip ir voniai, tik įlašinkite mažiau aliejaus - 2-3 lašus.

Pirtims
Įlašinus keletą lašų į vandenį, juo apšlakstyti grindis, sienas, suolus, bet nepilti ant akmenų. Arba įlašinkite keletą lašų į vandenį, kuriame mirkoma vanta.

Masažai ir įtrynimai
Paruoškite eterinių aliejų tirpalą kosmetiniame augaliniame aliejuje (kviečių daigų, saldžiųjų migdolų, simondsijų, alyvų, sojų, sezamo). Paprastai rekomenduojama 10 lašų eterinių aliejų ištirpinti 20 ml augalinio aliejaus, o jautresnei odai užtenka 5 lašų eterinių aliejų.

Patalpų oro gaivinimas
Naudojami specialios paskirties dulkių siurbliuose, aromatiniuose indeliuose arba žvakidėse. Šiuo atveju naudojami tik gryni eteriniai aliejai. Garindami aliejus aromatinėse žvakidėse, nepamirškite pirma į garinimui skirtą indelį įpilti vandens, o tik po to įlašinti eterinio aliejaus. Taip pat galima įlašinti keletą lašų eterinio aliejaus į vandens purkštuvą, į vandenį, kuriuo plaunate grindis ir pan. Tai ne tik suteiks malonų kvapą, bet ir dezinfekuos.

Kūno ir veido priežiūra
Įlašinti keletą lašų į naudojamas kūno priežiūros priemones. Odos šveitimui rekomenduojamas smulkios druskos, augalinio aliejaus ir eterinio aliejaus mišinys. Po šveitimo odą nuplauti šiltu vandeniu.

Kontraindikacijos:

  • nerekomenduojamas nėštumo laikotarpiu;
  • nenaudoti sergantiems epilepsija;
  • vaikams iki 3 metų amžiaus nenaudoti: inhaliacijoms, saunose ir skalavimams.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Natūralus eterinis aliejus "PharmaOil" rozmarinų, 10ml

Natūralus eterinis aliejus "PharmaOil" rozmarinų, 10ml

Jums taip pat gali patikti: